Tytuł Oferty

MONTER HYDRAULIK

Branża:

Opis Oferty

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP.Z.O.O. ,
zarejestrowana pod nr KRAZ 23196, dla jednego ze swoich klientów na terenie Niemiec poszukuje :

Zapewniamy:
-niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
-stawka od 13 euro/h brutto
-atrakcyjne zarobki, łącznie 2350 – 2600 Euro netto,
-premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
-dodatki urlopowe i świąteczne,
-dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
-bezpłatne ubrania robocze,
-ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
-do 30 dni płatnego urlopu,
-ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
-zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
-na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

Praca w rejonie południowych i zachodnich Niemiec.

Zakres obowiązków:
-montaż, przegląd i serwis instalacji sanitarnej,
-montaż ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej.

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe,
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec,
-doświadczenie w pracy na terenie Niemiec – mile widziane,
-samochód i prawo jazdy – mile widziane.

Zapraszamy do aplikowania przez poniższy formularz.