Tytuł Oferty

ŚLUSARZ

Opis Oferty

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP.Z.O.O. ,
zarejestrowana pod nr KRAZ 23196, dla jednego ze swoich klientów na terenie Niemiec poszukuje :

ŚLUSARZ

Zapewniamy:
-niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
-stawka od 13euro/h brutto
-atrakcyjne zarobki, łącznie 2350 – 2600 Euro netto,
-premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
-dodatki urlopowe i świąteczne,
-dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
-bezpłatne ubrania robocze,
-ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne. na wypadek bezrobocia i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
-ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
-do 30 dni płatnego urlopu,
-zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
-na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

Zakres obowiązków:
montaż prefabrykatów, części oraz elementów standardowych przy produkcji okien,
przetwarzanie aluminium zgodnie z danym planem produkcyjnym,
obsługa pras krawędziowych, urządzeń gnących, systemów wiercenia i wkręcania, frezarek,
frezarko-kopiarek, zaciskarek oraz innych niezbędnych maszyn do produkcji stolarki aluminiowej.

Wymagania:
ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz mechanik lub spawacz,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
doświadczenie zawodowe,
doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem,
uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane,
samochód i prawo jazdy – mile widziane.

Zapraszamy do aplikowania przez poniższy formularz.