Tytuł Oferty

Monter

Opis Oferty

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko MONTER. Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive. Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

Samodzielna praca na stanowisku pracy
Prace montażowe, obsługa maszyn i urządzeń
Przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi
Przeprowadzanie drobnych prac konserwatorski, czyszczenie maszyny
Produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów
Praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenie minimum zawodowe,
Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi
Umiejętności czytania rysunku technicznego (mile widziana)
Zdolności manualnych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o prace bezpośrednio z pracodawcą,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia wdrażające,
Benefity, dodatki za dojazdy, fundusz socjalny, premie itd,
Konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia,