Tytuł Oferty

Pracownik Produkcji

Opis Oferty

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive. Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
-przygotowywanie elementów do lakierowania (zawieszanie na haki)
-pakowanie gotowych elementów do wysyłki
-kontrola jakości gotowych elementów
-Produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów.
-Praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Elementy ważą od 3 do 10kg

Od kandydatów oczekujemy:
-motywacji do pracy oraz sumienności w wykonywanych zadaniach,
-dyspozycyjności na min. rok i dłużej
-mile widziane doświadczenie produkcyjne/automotive
-dokładności w wykonywanej pracy

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
-stawkę na okres próbny (3 miesiące) 19 zł brutto/h , możliwość podwyżki po 3-miesiącach
-bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
-bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
-dofinansowanie dojazdu do pracy oraz miłą atmosferę
-konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia