Tytuł Oferty

Spawacz

Opis Oferty

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko SPAWACZ. Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive. Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).

Zakres obowiązków :
przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania
obsługa urządzeń wentylacyjnych i służących ochronie środowiska pracy
posługiwanie się urządzeniami do mechanizacji spawania oraz przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości złącza spawanego
wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych
uprawnień według dokumentacji technicznej
praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe
podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego
Doświadczenie w spawaniu metodą MAG (135) min.1 rok, ważny certyfikat.

Zapewniamy :

atrakcyjne wynagrodzenie
(stawka ustalana na podstawie doświadczenia podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej)
umowę o pracę oraz udział w szkoleniach
bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
dofinansowanie dojazdu do pracy

Stawka dla spawacza zaczyna się od 25 zł brutto/h (pierwsze 3 miesiące okres próbny)

Po okresie próbnym i przejściu na stałą umowę jest renegocjacja stawki z firmą ustalana indywidualnie.

Tagi: praca spawacz, spawacz