O Nas

Bank Pracy

Pomagamy ludziom zdobyć odpowiednią pracę w Unii Europejskiej

Jesteśmy profesjonalną grupą agencji rekrutacyjnych oraz pośrednictwa pracy. Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników na terenie Unii Europejskiej. Znamy standardy wszystkich Państw członkowskich oraz ich prawo pracy. Naszą domeną jest profesjonalizm oparty o duże doświadczenie.

Jeśli ogłoszenie znajduje się na naszym serwisie oznacza to, że jest to zweryfikowana oferta pracy. Bank Pracy nie jest dla wszystkich pracodawców. Współpracujemy jedynie z firmami, które zostały przez nas wcześniej solidnie zweryfikowane.

Naszym partnerom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz współpracę na wielu płaszczyznach biznesu. Bank Pracy został zainicjowany przez Interaktywną Agencję Pracy - Staffing PRO Sp.z.o.o.

SPRAWDZONE OFERTY PRACY

Dokładamy wszelkich starań oby dokładnie sprawdzić Twojego przyszłego pracodawcę. Badamy ich pod kontem legalizacji, certyfikatów oraz opinii.

Łatwe Aplikowanie

Stawiamy wielki nacisk na bezpieczeństwo danych naszych kandydatów. Łącząc to z najnowszymi technologiami opracowaliśmy bardzo łatwy i bezpieczny proces aplikacji.

indywidualne podejście

Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Podczas kontaktu z chcemy się dowiedzieć o Tobie jak najwięcej aby dobrać odpowiednią ofertę. Jesteśmy szczerzy ale i konkretni.

bezpieczny profil

Bardzo cenimy sobie prywatność naszych użytkowników. Dlatego kładziemy wielki nacisk na bezpieczny profil. Stosując się do standardów RODO.

znalezienie pracy

Wieloletnie doświadczenie pomaga szybko i skutecznie w weryfikacji możliwości oraz znalezienia odpowiedniej pracy. Często zdarza się, że kandydat ma o wiele większe predyspozycje niż stanowisko na, które aplikuje.

szeroka oferta możliwości

Jako grupa licencjonowanych i profesjonalnych rekruterów posiadamy ogromne możliwości. Wieloletnie doświadczenie na rynku pracy w Unii Europejskiej dało nam nieograniczone kontakty. Wiemy gdzie i kiedy.

Aktywnych Kandydatów
Weryfikacji
Realizacji Kampanii
Zakończonych Rekrutacji

Opinie